Bělení zubů

Bělení zubů

Nabízíme šetrné bělení zubů metodou Pure whitening

Většina z nás sní o krásném a zářivém úsměvu, který bude vypadat přirozeně. V naší ordinaci chceme tento sen našim pacientům splnit, a proto nabízíme možnost kvalitního dvoufázového bělení zubů. Naším hlavním cílem stále zůstává, aby měl náš klient zdravé a silné zuby, proto bělení nedoporučujeme před dokončením léčby onemocnění zubů a dásní.

V případě, že se pro bělení zubů rozhodnete, nemusíte mít obavy, že by mohlo dojít k poškození Vašich zubů nebo že je tato procedura jakkoli škodlivá. Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb a proto u nás používáme pouze dvoufázovou metodu bělení Pure Whitening. A proč si stojíme zrovna za tímto produktem? Základem úspěchu je individuální přístup ke každému pacientovi, neboť veškeré pomůcky jsou vytvářeny každému na míru. Bělící látka neobsahuje konzervanty a stabilizátory, čímž se prakticky eliminuje citlivost zubů v průběhu bělení a po něm. Protože se jedná o metodu dvoufázovou, kdy celý proces sestává nejprve z domácího bělení a až poté ordinačního, lze zaručit stabilní a dlouhodobý efekt, který Vám vydrží.

A co Vás vlastně čeká? V první návštěvě Vám lékař zhotoví dokonalé otisky zubů, na jejichž podkladě Vám budou vytvořeny perfektně těsnící fóliové nosiče. Ty si budete s nanesenou bělící látkou 14 dní nasazovat na noc. 15. den poté absolvujete finální dobělení v naší ordinaci a už Vás čeká pouze jednoduchá pravidelná údržba, při jejímž dodržení Vám nový zářivý úsměv vydrží navždy.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se v rámci konzultace na další doplňující otázky, které Vás napadají. Náš lékař Vám rád vše zodpoví.