Nouzový provoz naší ordinace

Vážení klienti,

naše ordinace jsou od 16.3. do odvolání pouze v akutním režimu.
Vzhledem k tomu, že jsme i po opakovaných žádostech nedostali od Ministerstva zdravotnictví žádné respirátory, jsme nuceni omezit provoz pouze na akutní případy.
Dle pokynů České stomatologické komory jsme zrušili tento týden veškeré neakutní výkony. Dokud nedostaneme adekvátní ochranné pomůcky, nemůžeme provádět úkony tvořící aerosol (jakékoli vrtání) a akutní bolesti můžeme řešit pouze extrakcí zubu.
V případě akutních obtíží (otok, nesnesitená bolest), volejte od 9 do 11 hod. na tel. do ordinace 735 957 360 a sestřička s Vámi domluví akutní ošetření. Pokud však pociťujete příznaky jakéhokoliv respiračního onemocnění, případně máte zvýšenou teplotu (37.3 °C a vyšší), tak se prosím obraťte na specializované pracoviště na Bulovce.

Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že se situace brzy uklidní a my Vám budeme moci nabídnout zubní péči v plném rozsahu.

Tým LaDenta

Koronavir a preventivní opatření

Preventivní opatření ke zvýšení bezpečnosti našich klientů a našeho pracovního týmu.

 
Naše klinika je stále v provozu. Avšak v souvislosti s aktuálním zvýšeným rizikem šíření virových infekcí včetně koronaviru jsme se rozhodli věnovat zvýšenou pozornost prevenci a zajištění bezpečí všech zúčastněných.
 
  1. Dochází u nás ke zvýšené kontrole našich zaměstnanců, tedy k pravidelnému měření teploty, zvýšené cirkulaci ochranných pomůcek a k maximální desinfekci celého pracoviště mezi jednotlivými pacienty. 
  2. Klienty žádáme, aby se zbytečně nezdržovali v čekárně a chodili přesně na objednaný čas. Před ošetřením si také na toaletě, nebo vlastními přípravky umyjte/desinfikujte ruce. 
  3. Zároveň bychom rádi požádali klienty, objednané na vyšetření nebo k zákroku, aby kontaktovali naše telefonní číslo 221 228 048 nebo 735 957 360 a dohodli si náhradní termín v těchto případech: 
    – mají příznaky jakéhokoliv respiračního onemocnění nebo virózy,
    naměří si den před návštěvou zvýšenou tělesnou teplotu nad 37.3°C. (Dle světové zdravotnické organizace WHO patří mezi nejčastější příznaky tohoto onemocnění horečka – 88 % případů)
    – vrátili se z rizikové oblasti (státu) či byli ve styku s osobou, která je v karanténě, nebo mohla být zasažena nákazou koronaviru.
 
Děkujeme za spolupráci! 🙂
 
Tým LaDenta

Zimní dovolená

Vážení klienti, během Vánočních svátků a také až do konce roku máme naplánovaný dlouhý odpočinek. A to až do 2. 1. 2020, kdy už se na Vás zase budeme těšit.

V případě akutních obtíží v době dovolené se prosím obraťte na zubní pohotovost Spálená 12, Praha 2.

Přejeme krásné Vánoční svátky a příjemný vstup do nového roku 2020!

Vaše LaDenta.

Sýkora uhelníček (Parus ater)

Spolupráce s ostatními specialisty

Stomatologie je velice progresivní a stále se vyvíjející obor, v němž se nepřetržitě odehrávají posuny k novým znalostem. Rychlost, s jakou přichází novinky, je však natolik vysoká, že není v možnostech žádného stomatologa s nimi udržet krok na špičkové úrovni ve všech oblastech. V zubním lékařství se tak stává nejnovějším trendem specializování se na určitou problematiku onemocnění dutiny ústní. Více

Letní dovolená

Vážení klienti, i letos v létě si dopřejeme pár dní zaslouženého odpočinku. A po dovolené se na vás budeme těšit plné elánu a nové energie.Více

Proč je důležitá péče o dětské zoubky?

Už Vás taky někdy napadla myšlenka, že opravovat mléčné zoubky je zbytečné, když stejně vypadnou a místo nich narostou nové? Rodiče našich malých pacientů si často myslí, že každodenní „pucování“ chrupu jejich ratolestí, natož snad nějaké vrtání u doktora nestojí za tu námahu, trápení a čas. Vždyť ty ošklivé a hnědé zoubky se už brzy vymění za krásné, nové a do té doby snad Pepíček nebo Mařenka dostanou rozum a o ty „dospělácké“ zuby se už postarají bez odmlouvání. Opak je však pravdou.Více

Zdravotní pojišťovny

Vážení pacienti,
s potěšením Vám oznamujeme, že se naše smluvní pojišťovny rozšířily o VZP a ZP Škoda a od července 2017 tedy máme smlouvu se všemi českými zdravotními pojišťovnami.Více